Nilüfer TÜRK

Nilüfer Türk, 1984 yılında Ünye’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Fatsa’da tamamladı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde “Spor Psikolojisi” tezli yüksek lisans yapmıştır. Nil Spor Okulu ve Nil Bulut Kreş eğitim kurumları kurucusudur. 

NİL SPOR OKULU 

Nil Spor Okulu, 2011 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde Nilüfer Türk tarafından kurulmuştur. 2-16 yaş çocuklarımız için Cimnastik, Bale ve Tekvando branşlarında eğitim vermektedir. 

NİL BULUT KREŞ 

Nil Bulut Kreş, 2020 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde Nilüfer Türk tarafından kurulmuştur.Kurumumuzun eğitim programımızın amacı; çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişimlerini desteklemek, onlara temel yaşam becerilerini kazandırmak, çocuklarda öğrenme isteği ve merak duygusunu uyandırmak, olumlu benlik kavramı geliştirmelerine, kendilerini ifade edebilmelerine, özdenetim kazanmalarına olanak tanımak ve var olan yeteneklerini geliştirmektir.

Eğitim Programımız

Yaş ve gelişim seviyesine uygun; yeni yöntem ve yaklaşımlara uygun eğitim öğretim müfredatı eşliğinde çocuklarımızın dönem başından, dönem sonuna dek gelişimlerini takip ediyoruz.

Müzik

İngilizce

Cimnastik

İlkokula Hazırlık

Ekolojik Yaşam

Bilim & Sanat